Polski Ład-Zabytki

Piątek, 04 Październik 2024 r.

Polski Ład-Zabytki

Parafia rzymskokatolicka pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Złotkowie zaprasza do złożenia oferty na: „Prace remontowe-konserwatorskie Sanktuarium p.w. Imienia Najświętszej Mari Panny w Złotkowie”.

Inwestycja uzyskała dotację od Gminy Kleczew dofinansowaną ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe-konserwatorskie Sanktuarium p.w. Imienia Najświętszej Mari Panny w Złotkowie wpisanego do rejestru zabytków województwa wielkopolskiego pod nr rejestru 503/244/A z dnia 04.05.1994 r. oraz na prace przy dzwonnicy w zespole kościoła p.w. Imienia NMP w Złotkowie wpisanej do gminnej ewidencji zabytków.

Szczegółowy opis i zakres prac znajduje się w zapytaniu ofertowym i załącznikach, tj. w programie prac konserwatorskich, projekcie architektoniczno-budowlanym i przedmiarze robót.

Ofertę można złożyć w terminie do 15 listopada 2024 r. Pozostałe warunki postępowania zakupowego są określone w zapytaniu ofertowym i załącznikach.

Ksiądz Henryk Kaczmarek obecny będzie w biurze parafialnym

we wtorki

od godziny 15.00 do godziny 15.30.

Proszę sprawdzać w intęcjach mszalnych lub pod linkiem