Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

Poniedziałek, 20 Maj 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

19 MAJA 2024 r. NIEDZIELA ZESŁANIA

DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.

2. Bardzo dziękuję mieszkańcom Miłaczewa za inicjatywę, abyśmy mogli spotkać się na wspólnej modlitwie przy krzyżu, oraz za ugoszczenie wszystkich uczestników wspólnej modlitwy po nabożeństwie.

3. W poniedziałek jest święto NMP Matki Kościoła. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najświętszego i Wiecznego Kapłana.

4. Za posprzątania naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Dankowa. Państwu Arend, Państwu, Kosińskim i Pani Perlińskiej.

5. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam w piątek po wieczornej Mszy świętej.

6. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało proszę w tym roku mieszkańców Józefowa – brama przy sadzie, Kalinówca - przy posesji Państwa Lewańskich , Złotkowa – stara część - przy posesji Państwa Goliszek oraz mieszkańców Miłaczewa – przy posesji Państwa Matkowskich na drzewie, orzechu, przy parkingu.

7. Za tydzień na Mszy Świętej o godz. 1130 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Świętej.

8. Zapraszam na nabożeństwa majowe sprawowane o godz. 1730. W środę nabożeństwo majowe połączone jest z nabożeństwem do MBNP o godz. 1800.