Niedziela, 14 Stycznia 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiejsza

(.....)
Niedziela, 07 Stycznia 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy w liturgii kościoła okres Bożego Narodzenia. Na każdej Mszy św. poświęcimy wodę. Tradycyjnie w polskich kościołach śpiewamy kolędy i pozostawiamy wystrój bożonarodzeniowy aż do Święta Ofiarowania Pańskiego 02 lutego.

(.....)
Niedziela, 31 Grudnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

(.....)
Poniedziałek, 25 Grudnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Narodzenia Pańskiego

„ Siostry i Bracia, doskonale wiecie i sami doświadczacie różnych wyzwań jakie stawia przed nami współczesny świat. Do ich pokonywania, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy Ducha Świętego, Jego daru rady i męstwa, mądrości i pobożności, a nade wszystko jedności, zgody, szacunku i miłości.

(.....)
Niedziela, 24 Grudnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

1. Dziś ostatnia niedziela adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu, zgodnie z polską tradycją, obowiązuje post ścisły, a więc nie spożywamy potraw mięsnych oraz tylko raz jemy do syta, zaś dwa razy możemy się nieco posilić. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00, nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. Od godz. 8.30 i 10.30 będzie jeszcze możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

(.....)
Niedziela, 17 Grudnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Gaudete.

(.....)
Niedziela, 10 Grudnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

1. Dziś przeżywamy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy św. do puszek będzie można wspomóc materialnie Kościół na Wschodzie.

(.....)
Niedziela, 03 Grudnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

1. Dziś I niedziela Adwentu – czas duchowego przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Tematem rozważań przez ten rok liturgiczny będzie hasło: ”Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.

(.....)
Niedziela, 26 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w tym roku liturgicznym.

(.....)
Niedziela, 19 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, II klasy gimnazjum i VII klasy szkoły podstawowej. Po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III.

(.....)
Niedziela, 12 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

(.....)
Niedziela, 05 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

(.....)
Niedziela, 29 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

1. Przed nami ostatnie dni października. Tym bardziej zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które dziś jeszcze o godz. 14.30, a ostatnie we wtorek o godz. 16.30.

(.....)
Niedziela, 22 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny, w naszej parafii będziemy gościć Misjonarzy Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego.

(.....)
Niedziela, 15 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. W związku z trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Meksyk, Ksiądz Prymas prosi w dniu dzisiejszym o przeprowadzenie składki do puszek. Można również włączyć się w akcję pomocy wysyłając SMS pod numer 72052 (koszt 2,46 z Vat) podając hasło MEKSYK.

Niedziele

Dni powszednie - od 01.IV do 30.IX

Dni powszednie - od 01.X do 31.III

BIURO PARAFIALNE