Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Niedziela, 12 Maj 2024 r.

12 MAJA 2024 r.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Jutro pierwsze Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym o godz. 1900.

2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 930.

3. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę na godzinę 1100 zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Arend – dwie rodziny, Państwa Olesiak, Kosińskich i Panią Perlińską.

4. Spotkanie dla dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1130.

5. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy świętej.

6. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało proszę tym roku mieszkańców Józefowa, Kalinówca, Złotkowa – stara część oraz Janowa i Dankowa „A”.

7. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu sprawowane będą we wtorek, czwartek, piątek, sobotę o godz. 17 30. W poniedziałek nabożeństwo połączone będzie z czuwaniem fatimskim o godz. 1900, natomiast w środy nabożeństwo jest połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1800. W przyszłą niedzielę nabożeństwo Majowe odprawimy po Mszy o godz. 1000.

8. W czwartek zapraszam na wspólną modlitwę przy krzyżu w Miłaczewie na godzinę 1900. Będziemy modlić się za naszą wspólnotę parafialną, o dobre plony, odśpiewamy też litanię loretańską.

Ksiądz Henryk Kaczmarek obecny będzie w biurze parafialnym

we wtorki

od godziny 15.00 do godziny 15.30.

Proszę sprawdzać w intęcjach mszalnych lub pod linkiem