Ogłoszenia parafialne na III Niedziela Wielkanocna

Sobota, 13 Kwiecień 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedziela Wielkanocna

14 KWIETNIA 2024 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Arend, Puchalskich, Koster, Szymańskich i Topolskich.

2. Dzisiejszą niedzielą jako Biblijną rozpoczynamy obchód Tygodnia Biblijnego. Natomiast przyszła niedziela zwana „Niedzielą Dobrego Pasterza” rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania.

3. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1130.

4. Za finanse zgromadzone ze składek inwestycyjnych udało nam się zakupić ciągnik do cięcia trawy. Za ofiarność i zrozumienie bardzo serdecznie dziękuję.

5. Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Damiana Pawła Krawczyka, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1300. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...