Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

Sobota, 16 Marzec 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

17.03.2024 ROK

1. Dzisiaj po Mszy świętej sprawowanej o godz. 1130 i po nabożeństwie Gorzkich Żalów zapraszam na spotkanie dzieci przygotowującą się do przyjęcia I Komunii Świętej, wraz z rodzicami.

2. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 406, 00 PLN. Za ofiarność i zrozumienie składam serdeczne podziękowania.

3. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Janowa: Państwu Szacownym i Państwu Gołębiewskim oraz Pani Górniak i Pani Lisieckiej.

4. Do posprzątania naszej świątyni i terenu wokół niej przed świętami zapraszam w sobotę na godz. 900 mieszkańców Dankowa: Państwa Przygodzkich, Witt, Muszyńskich, Rybińskich, Majewskich, Wojciechowskich, Kubiaków i Galińskich.

5. W imieniu wszystkich parafian pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Jeśli ktoś chciałby dołączyć się do tej inicjatywy zapraszam do zakrystii lub biura parafialnego.

6. We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Józefa. Msza święta będzie sprawowana o godz. 1630. Natomiast w środę Msza święta wraz z nowenną zostanie odprawiona o godz. 1700.

7. W tym tygodniu spowiedź wielkopostna: w poniedziałek w Wilczynie, w wtorek w Kleczewie i w środę w Dobrosołowie.

8. Zachęcam i zapraszam do rozważania Męki Pańskiej podczas nabożeństw: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 1730, Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

9. Na ławkach wyłożone są kartki z tekstem Litanii do Najdroższej Krwi Pana Jezusa, które możemy zabrać do domu.