Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 10 Marzec 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

10.03.2024 ROK

1. Dzisiaj po Mszy świętej sprawowanej o godz. 1130 i po nabożeństwie Gorzkich Żalów zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, wraz z rodzicami.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam mieszkańców Janowa: Państwa: Szacownych i Państwa Gołębiewskich oraz Panią Górniak i Panią Lisiecką.

3. W imieniu wszystkich parafian pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Jeśli ktoś chciałby dołączyć się do tej inicjatywy zapraszam do zakrystii lub biura parafialnego.

4. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam na spotkanie, wraz z rodzicami, w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

5. Zachęcam i zapraszam do rozważania Męki Pańskiej podczas nabożeństw: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 1730, Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

6. Na ławkach wyłożone są kartki z tekstem Litanii do Najdroższej Krwi Pana Jezusa, które możemy zabrać do domu.