Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedziela Zwykła

Sobota, 11 Listopad 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedziela Zwykła

12 LISTOPADA 2023 r. XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami składanymi do puszek, możemy wesprzeć to dzieło.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę ma godz. 900 zapraszam mieszkańcom Józefowa: Państwa Wilczewskich, Siwińskich, Simińskich, Broniszewskich i Państwa Kwiecińskich.

3. Na stoliku z materiałami duszpasterskimi znajdziemy książeczki z historią błogosławionej rodziny Ulmów oraz Modlitewnik Adwentowy.

4. W przyszłą niedzielę przypada ustanowiony przez papieża Franciszka, po raz siódmy Światowy Dzień Ubogich.

5. Na cmentarzu został wystawiony regał, gdzie możemy odkładać nadające się do powtórnego użycia znicze.

6. Ofiary zbierane dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca zostaną przeznaczone na opłacenie rachunków za wywóz śmieci z cmentarza. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych wywieźliśmy dwa kontenery i po Uroczystości również dwa kontenery. Koszt wywozu jednego kontenera to 956,88 PLN.

7. Przypominam, że cmentarz jest monitorowany.