Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

Sobota, 04 Listopad 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

5 LISTOPADA 2023 r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przypomina, że za nawiedzenie cmentarza do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dokładne informację znajdziemy w gablocie ogłoszeń.

2. Przyszła niedziel jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami składanymi do puszek, możemy za tydzień wesprzeć to dzieło.

3. 105 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości przypada w najbliższą sobotę. Z tej okazji dodatkowa Msza święta w intencji naszej Ojczyzny będzie sprawowana o godz. 1000. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. Za posprzątanie naszej świątyni oraz za oczyszczenie terenu wokół kościoła na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Józefowa: Państwu Michalak, Błaszkowskim, Pani Szkudlarek i Państwu Antczak.

5. Szczególne podziękowania pragnę złożyć na ręce Panów, którzy podjęli się postawienia nowego ołtarza na naszym cmentarzu. Zatem dziękuję Panom: Krzysztofowi Galińskiemu, Marianowi Kapeli, Mariuszowi Kosmowskiemu, Wiesławowi Frątczak, Andrzejowi Bartczakowi, Kamilowi Kubiakowi, Julianowi Wojciechowskiemu, Mateuszowi Wojciechowskiemu, Michałowi Topolskiemu, Tomaszowi Kornowicz, Kazimierzowi Tomczakowi, Sławomirowi Krysztofowicz, Krzysztofowi Malickiemu, Mariuszowi Arend, Henrykowi Horbińskiemu, Eugeniuszowi Przybylskiemu, Dariuszowi Płóciennik oraz Panu Zbigniewowi Wituckiemu za ofiarowanie materiału na główne słupy zadaszenia.

6. Pragnę również podziękować Panu Henrykowi Pilarczykowi za prace poczynione przy nagłośnieniu naszej świątyni oraz za profesjonalne nagłośnieni Uroczystości Wszystkich Świętych.

7. We wtorek na godz. 1900 zapraszam na plebanie Radę Parafialną i Ekonomiczną.

8. Na stoliku z materiałami duszpasterskimi znajdziemy książeczki z historią błogosławionej rodziny Ulmów oraz Modlitewnik Adwentowy.

9. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1130 .

10. Na cmentarzu został wystawiony regał, gdzie możemy odkładać nadające się do powtórnego użycia znicze.