Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

Sobota, 28 Październik 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

29 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą sprawowane o godz. 900 w świątyni. Później o godz. 1200 spotykamy się na cmentarzu, gdzie najpierw odprawimy nabożeństwo różańcowe z wymieniankami jednorazowymi. Po nabożeństwie będziemy sprawować uroczystą Eucharystię w intencji wszystkich wiernych zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu.

2. W dzień zaduszny Msze święte będą sprawowane o godz. 900 i 1800. Po Mszy świętej o godz. 1800 nabożeństwo różańcowe z wymieniankami jednorazowymi.

3. Zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe sprawowane w poniedziałek i wtorek o godz. 1730.

4. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 800 odwiedzę chorych. Te osoby, które pragną skorzystać z Sakramentów proszę zgłaszać w zakrystii, biurze lub telefonicznie. Natomiast wieczorem wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 1700. Po okolicznościowych modlitwach będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

5. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę na godz. 1000 zapraszam mieszkańców Józefowa: Państwa Michalak, Błaszkowskich, Panią Szkudlarek i Państwa Antczak.

6. Proszę stosować się do przepisów drogowych jeśli chodzi o ruch jednostronny obowiązujący przy wjeździe i wyjeździe z cmentarza.

7. Do 8 listopada włącznie za nawiedzenie cmentarza można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.