Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

Sobota, 21 Październik 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

22 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę dziękujemy mieszkańcom Józefowa, Państwu: Matuszak, Budkiewicz, 2 rodzinom Janaczyk oraz Szkudlarek.

2. Z głębi serca dziękuję tym wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają nasze Złotkowskie Sanktuarium, przyczyniając się w ten sposób o jeszcze piękniejszy  wygląd naszej świątyni i jej otoczenia. (odrestaurowanie ołtarza na cmentarzu, odnowienie żyrandoli, remont schodów, wyzłocenie sprzętu liturgicznego oraz odnowienie nagłośnienia).

3. W tym tygodniu Msze Święte sprawowane będą w środę i sobotę; różaniec święty od poniedziałku do  piątku o godzinie 1730, zapraszamy do  wspólnej modlitwy.

4. Bardzo prosimy o składanie w zakrystii formularzy z wymieniankami rocznymi i jednorazowymi. Puste formularze wyłożone są na stoliku.

5. Podczas XXIII Dnia Papieskiego na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy do puszek 152 zł. Dziękujemy za ofiarność.

6. Na stoliku wyłożone są książeczki z historią błogosławionej rodziny Ulmów.

7. Od 27.10 do 02.11 będzie zmiana ruchu drogowego przy cmentarzu na ruch jednokierunkowy - wjazd od strony kościoła a wyjazd w kierunku Dobromyśli.

8. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze  godz. 900 w kościele, natomiast o godz. 1200 na cmentarzu rozpoczniemy nabożeństwo różańcowe z wymieniankami jednorazowymi, następnie odprawimy uroczystą Msze świętą.