Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

Sobota, 07 Październik 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

8 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj na godz. 1800 zapraszam wszystkich chcących skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednani przygotowując się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. (kandydatów, świadków oraz rodziców). Próba dla mających przyjąć Sakrament Bierzmowania dzisiaj o godz. 1715.

2. Z głębi serca dziękuję tym wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają nasze Złotkowskie Sanktuarium, przyczyniając się w ten sposób o jeszcze piękniejszy wygląd naszej świątyni i jej otoczenia. (Mam tu na myśli odrestaurowanie ołtarza na cmentarzu, odnowienie żyrandoli, remont schodów, wyzłocenie sprzętu liturgicznego oraz odnowienie nagłośnienia)

3. Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży będzie udzielony we wtorek 10 października o godz. 1700. Szafarzem tego Sakrament będzie Ks. Bp. Radosław Orchowicz.

4. Wyrażam swoją wdzięczność Panu Wiesławowi Frątczakowi za zamontowanie kolejnych czterech odnowionych żyrandoli.

5. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wtorku o godz. 1730. W sobotę i niedzielę zachęcam do wspólnej modlitwy w gronie rodziny.

6. Formularze do wymienianek rocznych i jednorazowych wyłożone są na stoliku. Po ich wypełnieniu możemy je składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

7. Ofiarami składanymi do skarbony możemy wesprzeć, jak co roku, Dzieło Nowego Tysiąclecia. Żywy pomnik św. Jana Pawła II.