Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

Sobota, 26 Sierpień 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

27 SIERPNIA 2023 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Z racji Dożynek i Parafialnego Odpustu w najbliższe dwie niedziele Msze święte będą sprawowane o godz. 900 i 1200.

2. Pragnę podziękować Panu Wiesławowi Frątczakowi za montaż nowego oświetlenia na zewnątrz kościoła.

3. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 800 odwiedzę chorych. Te osoby, które pragną skorzystać z Sakramentów proszę zgłaszać w zakrystii, biurze lub telefonicznie. Natomiast wieczorem wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 1700. Po okolicznościowych modlitwach będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

4. Za tydzień, na Mszy świętej o godz. 1200 będziemy Panu Bogu dziękować za tegoroczne zbiory. Organizacją tegorocznych dożynek zajmuję się wieś Danków. Panie z KGW tradycyjnie proszę o przygotowanie bochnów chleba.

5. Trzeciego września (w najbliższą niedzielę) przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zatem po uroczystościach dożynkowych będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i będzie trwać do godz. 1800. Wszystkich zapraszam, aby w tym dniu tak zagospodarować sobie czas, aby mieć chwilę na indywidualną adorację.

6. Do programu kurantów dodaliśmy Apel Jasnogórski, który będzie wybrzmiewał każdego dnia o godz. 2100.