Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą

Sobota, 15 Lipiec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą

16 LIPCA 2023 r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Pragnę wyrazić swoją wdzięczność tym parafianom, którzy bez ogłaszania składają ofiary na renowację ołtarza znajdującego się na cmentarzu.

2. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 322,00 zł. Dziękuję za zrozumienie i ofiarność jednocześnie informuję, że trwają pracę przy gruntownym remoncie schodów na plebanie.

3. W najbliższą sobotę Msza święta wieczorna wyjątkowo będzie sprawowana o godz. 1700.

4. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Dobromyśli: Państwu Dębowskim Przespolewskim i Państwu Krzywdzińskim.

5. Bardzo proszę mieszkańców Dankowa o przygotowanie do tegorocznych „Dożynek” które będziemy przeżywać w naszej parafii 3 września. Natomiast o przygotowanie Odpustu Parafialnego proszę mieszkańców Złotkowa – Główna ulica. Odpust w tym roku przypada na dzień 10 września.

6. Zachęcam do modlitwy o urodzaje oraz za dzieci i młodzież przebywających na wakacjach.