Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą

Sobota, 08 Lipiec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą

9 LIPCA 2023 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Pragnę wyrazić swoją wdzięczność tym parafianom, którzy bez ogłaszania składają ofiary na renowację ołtarza znajdującego się na cmentarzu.

2. Swoją wdzięczność w imieniu wszystkich parafian, pragnę złożyć na ręce Pana Grzegorza Galińskiego, za trud pracy wkładany przy wystroju świątyni, jak również za wiele inicjatyw i pracę wykonywaną na rzecz naszej parafii.

3. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w sobotę na godz. 900 mieszkańców Dobromyśli: Państwa Dębowskich (dwie rodziny), Państwa Przespolewskich i Państwa Krzywdzińskich.

4. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca, zatem gorąco zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą sprawowaną o godz. 1900.

5. W sobotę przypada dzień imienin Arcybiskupa seniora Henryka Muszyńskiego. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

6. Zachęcam do modlitwy za urodzaje oraz za dzieci i młodzież przebywających na wakacjach.