Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą

Sobota, 01 Lipiec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą

2 LIPCA 2023 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakrament, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz Litanię do Serca Pana Jezusa. Po zakończonych modlitwach będzie okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

2. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczymy na cele inwestycyjne parafii.

3. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę oraz za skoszenie trawy w ogrodzie i przy kościele bardzo dziękuję mieszkańcom Dobromyśli: Państwu Malickim i Państwu Kowalskim.

4. Zachęcam do modlitwy za urodzaje oraz za przebywających na wakacjach i korzystających z urlopów.