Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą

Sobota, 10 Czerwiec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą

11 CZERWCA 2023 r.

1. Pragnę wyrazić wdzięczność w imieniu wszystkich wiernych osobom, które na różny sposób przyczyniły się do godnego przeżywania Uroczystości Bożego Ciała. Podziękowania składam na ręce osób, które przygotowały ołtarze, druhów strażaków, LSO, KGW, dziewczyn sypiących kwiaty, niosących sztandary, feretrony, poduszki, różaniec i na ręce wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób swoją obecnością i postawą uświetniły tą uroczystość.

2. Wyrazy wdzięczności składam również Panu Krzysztofowi Składowskiemu i Panu Krzysztofowi Galińskiemu za pracę przy powstaniu odnowionych ławek znajdujących się przy Fatimskiej Grocie.

3. We wtorek, na godz. 1900 zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Nabożeństwa Fatimskiego.

4. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy przeżywać w piątek po Oktawie Bożego Ciała. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP będziemy przeżywać w sobotę na wieczornej Mszy świętej.

6. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w sobotę, na godz. 830 mieszkańców Złotkowa” Panią Kamińską, Państwa Dolemba, Państwa Słowińskich oraz Panią Budzińską.

7. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Rozpoczęliśmy już remont schodów na plebanię.

8. W minioną niedzielę na świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 190,80 PLN. Dziękuję za ofiarność.