Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną

14 MAJA 2023 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych odprawianych od poniedziałku do piątku o godz. 1730. W sobotę i niedzielę odśpiewajmy Litanie Loretańską w gronie rodziny.

2. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania GRUPA II zapraszam w sobotę na godz. 1000. Zadbamy o porządek przy kościele i cmentarzu. Proszę zabrać szczotki ryżowe, haczki, grabie itp. GRUPA I wykazała się dużą pracowitością za co bardzo dziękuję.

3. Jako wspólnota parafialna gratulujemy Klaudii Fekner zajęcia I Miejsca w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym. Gratulacje składamy również na ręce rodziców oraz Pani Wioletty Jaworskiej.

4. Dnia 27 maja organizujemy wraz z Parafią z Budzisławia Kościelnego pielgrzymkę do Obór. Wyjazd o 815, powrót około godz. 1700. Koszt 50,00 PLN. Zapisy w biurze parafialnym i w zakrystii. Proszę podać pesel, aby dołączyć go do ubezpieczenia.

5. Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni Krzyżowe – Dni Modlitw o Dobre Urodzaje i za Kraje Głodujące. Zapraszam do wspólnej modlitwy przy krzyżach lub figurach o godz. 1930.

• w poniedziałek – Danków „A” - obok Państwa Gontarczyków

• we wtorek – Wola Spławiecka

• w środę – Kaliska

1. Dzień I Komunii Świętej będziemy przeżywać w naszej parafii 28 maja na Mszy świętej o godz. 1130. Natomiast Rocznica I Komunii będzie miała miejsce w Uroczystość Bożego Ciała na Mszy Świętej o godz. 1100.

2. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. We wtorek przypada Święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.