Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

7 MAJA 2023 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych odprawianych od poniedziałku do piątku o godz. 1730. W sobotę i niedzielę odśpiewajmy Litanie Loretańską w gronie rodziny.

2. Ofiarami wrzucanymi do skarbony pod chórem możemy wesprzeć nasze PWSD w Gnieźnie.

3. W sobotę pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je Mszą świętą sprawowaną o godz. 1900. Podczas nabożeństwa będzie możliwość przystąpienia do Sakramentu Chorych. Taki sakrament mogą przyjąć osoby starsze, schorowane, idące do szpitala oraz odbywające rehabilitację lub przeżywające jakieś duchowe, czy psychiczne dolegliwości.

4. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania GRUPA I zapraszam w sobotę na godz. 1000. Zadbamy o porządek przy kościele i cmentarzu. Proszę zabrać szczotki ryżowe, haczki, grabie itp.

5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam na pierwszą spowiedź i próbę w czwartek na godz. 1900.

6. Za posprzątanie naszej świątyni dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Michalakom, Pani Żelek, Państwu Lewańskim i Państwu Andrzejewskim.

7. Dnia 27 maja organizujemy wraz z Parafią z Budzisławia Kościelnego pielgrzymkę do Obór. Wyjazd o 815, powrót około godz. 1700. Koszt 50,00 PLN. Zapisy w biurze parafialnym i w zakrystii. Proszę podać pesel, aby dołączyć go do ubezpieczenia.

8. Uroczystość Świętego Stanisław Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski przypada w poniedziałek 8 maja.