Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

Sobota, 22 Kwiecień 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

23 KWIETNIA 2023 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Pragnę podziękować wszystkim opiekującym się przydrożnymi Krzyżami i Figurami. Jest to wyraz naszej wiary, a jednocześnie kultywowanie dobrych tradycji naszych przodków.

2. Wyrazy wdzięczności składam na ręce Pań z KGW ze Złotkowa, za wypranie obszyć gąbek znajdujących się na ławkach w naszej świątyni.

3. Za posprzątanie naszej świątyni mogę podziękować tylko Panu Kazimierzowi Tomaszewskiemu. Inne osoby niestety nie zgłosiły się.

4. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszam w sobotę na godz. 1000 na plebanię. Grupa II oraz tych z GRUPY I, którzy nie byli na spotkaniu 22 kwietnia.

5. Dzisiejszą niedzielą, jako Biblijną, rozpoczynamy obchody Tygodnia Biblijnego.

6. Dzisiaj również nasz Abp Wojciech Polak Metropolita Gnieźnieński Prymas Polski przeżywa swoje imieniny.

7. Przyszłą niedzielą Dobrego pasterza rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania.