Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 26 Luty 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

26 LUTEGO 2023 r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Pragnę serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Michalakowi za pracę podjęte na rzecz parafii.

2. Członków RP i RE zapraszam dziś na godz. 1600 na plebanię.

3. W minioną niedzielę na pomoc poszkodowanym w Turcji i Syrii zebraliśmy 523,00 zł. Zebraną sumę przekazaliśmy Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Jednocześnie informuję, że w przyszłą niedzielę ofiarami do puszek możemy wesprzeć Naród Ukraiński.

4. Zachęcam i zapraszam do rozważania Męki Pańskiej podczas nabożeństw: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 1730, Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1645 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

6. Za posprzątania naszej świątyni oraz złożenie ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Wełnickim, Państwu Manikowskim dwóm rodzinom i Państwu Kapela. Ofiary na kwiaty można składać w zakrystii.

7. Dziękuję tym wszystkim, którzy składają datki na chodnik w sektorze „A”. Zainteresowanych zapraszam do biura.

8. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania Grupę II zapraszam w sobotę na godz. 1000 na spotkanie, na plebanię.