Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą

Sobota, 21 Styczeń 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą

22 STYCZNIA 2023 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego na Trąd.

2. W środę przypada święto Nawrócenia Świętego Pawła.

3. Dzisiaj Msza Święta o godz. 1130 będzie sprawowana w intencji zmarłego papieża Benedykta XVI. Bardzo gorąco zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. Za posprzątania naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Łobacz, Działak, Malickim i Państwu Tomczak.

5. Pragnę podać do publicznej wiadomości, że odwiedzając stronę naszej parafii możemy w głównym pasku znaleźć nową zakładkę „MY NA FACEBOOKU”. Pozwala ona nam na przeniesienie do strony Facebookowej naszej parafii, gdzie znajdziemy więcej informacji, zdjęć i komentarzy odnoszących się do życia naszej wspólnoty, Kościoła Lokalnego i Powszechnego.

6. Za tydzień będziemy mogli wysłuchać Sprawozdania Duszpasterskiego, natomiast za dwa tygodnie Sprawozdania Finansowo – Inwestycyjnego.