Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

Sobota, 26 Listopad 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

27 Listopada 2022 r.

I NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami do udziału w Mszach świętych z tematyką roratnią dzisiaj na godz. 1000, oraz w czwartek na godz. 1800. W zakrystii można, od dzisiaj, nabywać opłatki.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania z osobistej adoracji oraz z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

3. W pierwszą sobotę miesiąca grudnia zapraszam na Msze Świętą o godz. 900 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryii Panny.

4. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 1000, zapraszam mieszkańców Złotkowa Państwa: Manuszak, Musiał, Rewers i Państwa Janczak.

5. Dziękuję za indywidualne wpłaty przeznaczone na ogrzewanie.

6. Jeśli ktoś posiada zgodę na wycięcie świerków i chciałby te drzewa ofiarować na wystrój świątyni na święta, proszę o kontakt.

7. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie młodzież z klas VI i VII przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania: GRUPA „0”.

8. W miniony tygodniu pożegnaliśmy zmarłych z naszej parafii: świętej pamięci Władysława Matuszaka i Błażeja Wojtaszaka. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...