Ogłoszenia parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Sobota, 19 Listopad 2022 r.

20 Listopada 2022 r. XXXIV Niedziela Zwykła

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiaj w Kościele Powszechnym przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę, dziękuję mieszkańcom Złotkowa : Państwu Nawrockim, Kulczewskim, Pietrzakom i Państwu Frontczak. Dziękuję również za indywidualne wpłaty przeznaczone na ogrzewanie.

3. Przypominam, że bramy wjazdowe na cmentarz zostały zamknięte. Osoby zainteresowane wjazdem na teren cmentarza mogą zgłosić się do Ks. Proboszcza, lub do Pana Filipa. Na cmentarzu została też zamknięta woda.

4. Za tydzień I niedzielą Adwentu rozpoczynamy kolejny Rok Liturgiczny.

5. Parafie w Budzisławiu Kościelnym, Ostrowitym i nasza organizują wyjazd do Torunia związany z 31 rocznicą powstania Radia Maryja. Wyjazd organizowany jest na dzień 3 grudnia. Koszt, wraz z ubezpieczeniem, to 40 zł. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym.

6. Natomiast parafia pod wezwaniem św. Urszuli we Wilczynie organizuje w dniach od 3 do 10 lutego 2023 roku Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w cenie 3 750,00 PLN. i 220 Euro. Bliższe informacje można uzyskać w Biurze Parafialnym lub w Zakrystii.

7. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania: GRUPA II.