Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedziela Zwykła

Niedziela, 06 Listopad 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedziela Zwykła

6 Listopada 2022 r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Wojtaszak, Piotrowskim i Państwu Dranikowskim.

2. Pragnę również podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Uroczystości Wszystkich Świętych. Panu Krzysztofowi Galińskiemu, Panu Michałowi Blejwasowi i Panu Grzegorzowi Galińskiemu za prace porządkowe na nowym placu cmentarza oraz wycięcie trawy na terenie cmentarza i wokół niego. Panu Filipowi Matkowskiemu, Panu Zbigniewowi Wituckiemu oraz Panom obsługującym nagłośnienie i LSO za przygotowanie Liturgii.

3. Wyrazy wdzięczności w imieniu chorego Tymka kieruję na ręce wszystkich, którzy swoimi datkami wsparli Jego walkę o życie. Łącznie zebrano kwotę w wysokości 1 710,24 PLN.

4. Parafie w Budzisławiu Kościelnym, Ostrowitym i nasza organizują wyjazd do Torunia związany z 31 rocznicą powstania Radia Maryja. Wyjazd organizowany jest na dzień 3 grudnia. Koszt, wraz z ubezpieczeniem, to 40 zł. Zapisy w zakrystii u Pana Filipa. Bliższe informację podam później.

5. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna jest nieczynna.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek świętej pamięci Stanisława Deręgowskiego i świętej pamięci Halinę Kieliszak. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...