Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 30 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

30 Października 2022 r. XXXI Niedziela Zwykła

1. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 1000, zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Wojtaszak, Piotrowskich, Bawół i Państwa Dranikowskich.

2. We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte sprawowane w naszej parafii będą o godz. 900 w kościele, natomiast o godz. 1200 na cmentarzu rozpoczniemy nabożeństwo różańcowe z wymieniankami jednorazowymi, następnie odprawimy uroczystą Msze świętą.

3. W środę przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte będą sprawowane w naszej świątyni o godz. 900 i 1800.

4. Do 8 listopada, każdego dnia, za nawiedzenie cmentarza można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, po tych modlitwach będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

6. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy świętej. Natomiast od przyszłej niedzieli kancelaria przez tydzień będzie nieczynna.

7. W sobotę na godz. 900 zapraszam na Msze świętą ku czci Niepokalanego Serca NMP.

8. W minioną sobotę odprowadziliśmy na wieczny spoczynek naszą byłą parafiankę świętej pamięci Zofię Przybylską. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...