Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

Sobota, 08 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

XXVIII Niedziela Zwykła

9 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

1. Za posprzątania naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Tomczakom, Wiśnym, Płóciennikom i Michalakom.

2. Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielą miesiąca, zatem ofiary zbierane podczas Mszy świętych będą przeznaczone na uiszczenie rachunków. Jest to również Dzień Papieski, zatem naszymi ofiarami, składanymi do puszek, możemy wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Bardzo proszę ludzi dobrej woli, aby w poniedziałek o godz. 1500 rozpocząć rozbieranie wystroju z głównej ulicy.

4. Trwamy w miesiącu Różańca Świętego. Nabożeństwa sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 1730 (z wyjątkiem czwartku).

5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakrament Bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.

6. W czwartek przypada trzynasty dzień miesiąca. Zapraszam zatem na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie na godz. 1900. Tego dnia Nabożeństwo Różańcowe odprawimy po Mszy świętej podczas procesji do Fatimskiej Groty.

7. Można w zakrystii lub w biurze parafialnym składać wymienianki roczne i jednorazowe. Kartki do wymienianek wyłożone są na ławce.

8. Nadal poszukujemy osoby, która podjęłaby się posługi Kościelnego.