Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

Sobota, 30 Lipiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę Zwykłą

XVIII Niedziela Zwykła

31 LIPCA 2022 r.

1. Bardzo dziękuję, za szczegółowe posprzątanie terenu wokół kościoła i posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę, mieszkańcom Złotkowa: Państwu Walczak, Siwińskich, Kosmowskich i 2 rodziny Państwa Włosiniak.

2. Tradycyjnie 6 sierpnia przybędą do nas pielgrzymi z Grupy Kaszubskiej. Przyjście do naszego sanktuarium pielgrzymi podają godz. 1150. Pobyt w naszej parafii około 40 minut. Pielgrzymów będzie 250 oraz 15 kapłanów. Tradycyjnie zapraszam Panie z KGW naszej parafii o przygotowanie skromnego poczęstunku. Natomiast osoby udzielające się Kole Caritas o przyjęcie na plebani Księży, Kleryków i Siostry Zakonne.

3. Pragnę powtórnie ogłosić, iż nasze Dożynki parafialne będziemy przeżywać 4 września na Mszy świętej o godz.1200. O przygotowanie kościoła, placu przed kościołem, ołtarza polowego oraz drobnego poczęstunku mieszkańców Józefowa i Kalinowca. Tydzień później, 11 września będziemy świętować nasz parafialny Odpust.

4. Nadal szukamy osobę , która podjęła by się posłudze kościelnej lub kościelnego.

5. W zakrystii bardzo proszę o składanie ofiar na dekorację na czas pobytu Kopi Jasnogórskiego Oblicza Matki Bożej. Wydarzenie to będzie miało miejsce z 25 na 26 września.

6. W sobotę zapraszam na Msze Świętą ku czci Niepokalanemu Sercu NMP na godz. 830. Również w sobotę jest święto Przemienienia Pańskiego msza święta o godzinie 1000

7. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1615 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, po tych modlitwach będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1700.

8. OSP Złotków zaprasza chętną młodzież oraz osoby które chcą wstąpić szeregi OSP Złotków. Spotkanie dla wszystkich chętnych odbędzie się 07.08.2022 r. o godzinie 16:00 Serdecznie zapraszają druhowie OSP Złotków.