Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 17 Lipiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

XVI Niedziela Zwykła

17 LIPCA 2022 r.

1. Bardzo dziękuję, za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę, mieszkańcom Miłaczewa: Państwu: Krzymińskim , Król , Topolskim i Tomczak

2. Dziękuję również za ofiary złożone, w minioną niedzielę, na cele inwestycyjne. Zebraliśmy 1 054,00 zł.

3. Tradycyjnie 6 sierpnia przybędą do nas pielgrzymi z Grupy Kaszubskiej. Przyjście do naszego sanktuarium pielgrzymi podają godz. 1150. Pobyt w naszej parafii około 40 minut.

4. Chciałbym już teraz ogłosić, iż nasze Dożynki parafialne, które będziemy przeżywać 4 września na Mszy świętej o godz. 1130. O przygotowanie placu przed kościołem, ołtarza polowego oraz drobnego poczęstunku mieszkańców Józefowa i Kalinowca. Tydzień później, 11 września będziemy świętować nasz parafialny Odpust.

5. Nadal szukamy człowieka, który podjął by się posłudze kościelnej lub kościelnego.

6. W sobotę po wieczornej Mszy Święte, jak też w niedzielę po każdj Mszy Święte odbędzie się poświęceni pojazdów i błogosławieństwo kierowców.

7. W sobotę na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy naszą byłą parafiankę świętej pamięci Mirosławę Grażynę Krawczyk z domu Ziarniak. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu Wieczny odpoczynek...