Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

Niedziela, 05 Czerwiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

5 Czerwca 2022 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 830 nastąpi wymiana Tajemnic Członków Żywego Różańca.

2. Również dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 1130 będziemy przeżywać I rocznicę przyjęcia Komunii Świętej.

3. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem zbierane ofiary przeznaczymy na cele inwestycyjne parafii.

4. W poniedziałek będziemy przeżywać Święto NMP Matki Kościoła.

5. Proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:

• Pierwszy na polowym ołtarzu – rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rodziców młodzieży bierzmowanej.

• Drugi przy dzwonnicy – członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej oraz rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywały I rocznicę Komunii Świętej

• Trzeci przy wjeździe na cmentarz przy drzewie – mieszkańców Dobromyśli i Alinowa.

• Czwarty przy bramie cmentarnej – mieszkańców Złotkowa, dwie strony głównej ulicy.