Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną

Niedziela, 29 Maj 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną

VII Niedziela Wielkanocna

29 Maja 2022 r.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 830 nastąpi wymiana Tajemnic Członków Żywego Różańca.

2. W piątek przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. O godz. 1700 będzie wystawienie Najświętszego Sakrament, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, litanię do Serca Pana Jezusa i będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

3. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na Mszę Świętą ku czci Matki Bożej wynagradzającej za wszelkie zelżywości.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać na Mszy Świętej o godz. 1130 rocznicę przyjęcia przez dzieci pierwszej Komunii Świętej.

5. Proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:

• Pierwszy na polowym ołtarzu – rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rodziców młodzieży bierzmowanej.

• Drugi przy dzwonnicy – członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej oraz rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywały I rocznicę Komunii Świętej

• Trzeci przy wjeździe na cmentarz przy drzewie – mieszkańców Dobromyśli i Alinowa.

• Czwarty przy bramie cmentarnej – mieszkańców Złotkowa, dwie strony głównej ulicy.