Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 03 Kwiecień 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

3 KWIETNIA 2022 r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z Mszą Świętą w każdą niedzielę o godz. 1130.

2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 będzie wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

3. Z piątku na sobotę gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów, którzy podjęli się uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej idąc z Powidza do Lichenia. Bardzo dziękuję osobom, które zaangażowały się w przyjęciu owych pielgrzymów. Podziękowania te składam na ręce Pani Ireny Arend, Anety Arend, Danuty Woźniak i Pana Grzegorza Galińskiego.

4. We wtorek, 5 kwietnia będziemy w naszej parafii przeżywać dzień Spowiedzi Świętej Wielkopostnej. Kapłani z naszego Dekanatu będą posługiwać w konfesjonałach od godz. 930 do godz. 1000 i popołudniu od godz. 1630 do godz. 1700.

5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas II ponadpodstawowych zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 1000 na plebanię.

6. W niedzielę 24 kwietnia 2022 roku w Gnieźnie, podczas uroczystości odpustowych ku czci św. Wojciecha rozpocznie się peregrynacja kopi Matki Bożej Częstochowskiej w nasze Archidiecezji. Parafia Kleczew organizuje dekanalny wyjazd autokarem na ten wyjazd. Koszt wyjazdu 20 zł. Wyjazd z Kleczewa ok. godz. 800 rano. Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych w zakrystii.

7. Bardzo proszę o składanie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.