Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 27 Marzec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

27 MARCA 2022 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z Mszą Świętą w każdą niedzielę o godz. 1130.

2. Dziękuję druhom strażakom jak również Panią z KGW ze Złotkowa za pomoc w przygotowaniu mieszkania dla uchodźców na nowej plebani.

3. Zarząd Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie zaprasza na Koncert Papieski - Wsłuchiwać sie w papieża, który odbędzie się 4 kwietnia o godz. 1800 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie. W trakcie koncertu będzie zorganizowany kiermasz i sprzedaż cegiełek, z których dochód będzie przeznaczony na zakup sztandaru ZSOiT w Kleczewie.

4. W piątek przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. O godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakrament, koronka do Bożego Miłosierdzia i następnie możliwość adoracji i skorzystanie z sakramentu Pokuty i Pojednania. O godz. 1730 zakończenie adoracji i rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej

5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas I ponadpodstawowych zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 1000 na plebanię.

6. Bardzo proszę o składanie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Spowiedź święta w naszej parafii przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego będzie dnia 5 kwietnia.