Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 06 Marzec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia Parafialne 6 MARCA 2022 r.

I NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z Mszą Świętą w każdą niedzielę o godz. 1130.

3. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem ofiary zbierane podczas Mszy Świętych przeznaczone będą na cele inwestycyjne naszej parafii.

4. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć naród Ukraiński zmagający się z konsekwencjami wojny. Już teraz pragnę podziękować wszystkim tym, którzy swoimi ofiarami finansowymi, jak też materialnymi zaangażowali się w to ważne dzieło. W sposób szczególny pragnę podziękować całej wspólnocie Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złotkowie za organizację zbiórki dla uchodźców.

5. Dziękuję mieszkańcom Miłaczewa: Państwu Knapikewiczom, Gąsiorowskim, Obarskim, i Państwu Maciejewskim za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

6. W dniu 10 kwietnia, w Niedzielę Palmową organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Bydgoszczy na godz. 1600. Wyjazd spod kościoła w Budzisławiu Kościelnym o godz. 1300. Koszt wyjazdu wynosi wraz z ubezpieczeniem 30,00 zł. Zapisy w biurze parafialnym, jak i też w zakrystii.