Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 06 Luty 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą

6 LUTEGO 2022 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 1130 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Święte, oraz z młodzieżą która w tym roku ma przyjąć Sakrament Bierzmowania, wraz z rodzicami dzieci i młodzieży.

2. Bardzo dziękuję LSO, jak również Paniom z KGW ze Złotkowa za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę.

3. W sobotę na godz. 900 zapraszam do posprzątania naszego kościoła mieszkańców Miłaczewa: Państwa Szpekcińskich, Wiechcińskich, Siwińskich i Maciejewskich.

4. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem zbierane ofiary przeznaczymy na cele inwestycyjne naszej parafii.

5. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie, naszą byłą parafiankę świętej pamięci Bronisławę Wojnarowską. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...