Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

Niedziela, 19 Grudzień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

19 Grudnia 2021 r.

IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 1130 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII i VIII SP.

2. W minioną niedzielę na ogrzewanie zebraliśmy 1 121,00 zł. Bardzo dziękuję za zrozumienie i ofiarność.

3. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Dankowa: Państwu Galińskim Arend, Koster i Puchalskim.

4. Osobne podziękowania pragnę złożyć na ręce Państwa Tomczaków za ofiarowanie do naszej świątyni trzech przepięknych drzew iglastych. Pragnę również podziękować Panom: Kazimierzowi Tomczakowi, Pawłowi Jakubowskiemu i Panu Dariuszowi Kaczmarkowi za ścięcie tych drzew i transport na teren kościelny.

5. Dalsze podziękowanie składam na ręce Panów: Mariana Kapeli, Wiesława Frątczaka, Kazimierza Tomaszewskiego i Henryka Chorbińskiego za zawieszenie zwieńczenia jednego z bocznych ołtarzy.

6. Tematykę roratnią poruszymy dzisiaj na Mszy świętej o godz. 1000, i we wtorek na Mszy świętej o godz. 1800.

7. W piątek przeżywać będziemy wigilię Bożego Narodzenia. Msze święte Pasterskie będą sprawowane o godz. 2200 i o północy. W drugi dzień świąt Msze święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę. W święta bardzo proszę o zabranie z sobą zaświadczeń o przyjętych szczepionkach tzw. paszportów covidowych.

8. W minionym tygodniu odszedł z tego świata świętej pamięci Ksiądz Jerzy Kozłowski, który posługiwał także w naszej parafii. Polecajmy zmarłego kapłana miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...