Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

Niedziela, 05 Grudzień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

5 Grudnia 2021 r. II NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako dzień Pomocy Kościołowi na Wschodzie, dlatego też po każdej Mszy świętej będziemy mogli solidaryzować się z potrzebującymi składając ofiarę do puszek.

3. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Dankowa: Państwu Rybińskim, Majewskim, Wojciechowskim i Kubiakom.

4. W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny. Pozostały tylko małe świece w cenie 7 zł. Również w zakrystii możemy nabyć opłatki na stół wigilijny.

5. Tematykę roratnią poruszymy dzisiaj na Mszy świętej o godz. 1000, w środę i w piątek na Mszy świętej o godz. 1800. Bardzo serdecznie zapraszam na te spotkania zarówno dzieci, jak i wszystkich, którzy głębiej chcą przeżyć czas Adwentu.

6. W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy świętej, tego dnia, poświęcimy dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej różańce oraz świece.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież z klas I i II ponadpodstawowych na spotkanie po Mszy świętej o godz. 1130. Takie spotkanie odbędzie się również za dwa tygodnie dla klas VII i VIII SP.