Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

Niedziela, 28 Listopad 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

28 Listopada 2021 r.

I NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj w Kościele Powszechnym rozpoczynamy I Niedzielą Adwentu nowy Rok Liturgiczny.

2. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

3. Do posprzątania naszej świątyni, w najbliższą sobotę, na godz 900 zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Rybińskich, Majewskich, Wojciechowskich i Kubiaków.

4. W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny. Pozostały tylko małe świece w cenie 7 zł.

5. Pierwsza Msza święta Roratnia będzie odprawiona w piątek o godz. 1800. W sposób szczególny zapraszam dzieci (będą oczywiście bramki) oraz wszystkich wiernych chcących dobrze przygotować się do świąt Bożego Narodzenia, jak i na ostateczne spotkanie z Panem Jezusem.

6. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.