Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedziele Zwykłą

Niedziela, 03 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedziele Zwykłą

3 Października 2021 r.

XXVII Niedziela Zwykła

1. Po Mszy Świętej o godz. 830 wymiana tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w najbliższą sobotę mieszkańców Dankowa „A”: Państwa Sawickich, Kaczmarków, Miedzińskich i Gontarczyków.

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po każdej Mszy święte swoimi ofiarami wrzucanymi do puszek będziemy mogli wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jest to też druga niedziela miesiąca, zatem ofiary zbierane podczas Mszy świętych będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

4. W piątek po wieczornej Mszy świętej zapraszam wraz z rodzicami dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej, natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5. Bardzo serdecznie zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych odprawianych od poniedziałku do piątku o godz. 1730.