Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 26 Wrzesień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

26 Września 2021 r.

XXVI Niedziela Zwykła

1. Za tydzień przypada I Niedziela miesiąca, zatem po Mszy Świętej o godz. 830 wymiana tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Dziękuję mieszkańcom Janowa i Dankowa „A” za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę: dwóm rodzinom Państwa Kulczaków , Państwu Dranikowskim i Państwu Guzikom.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

4. Również w piątek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Modlitwa ta przy wystawionym Najświętszym Sakramencie będzie odprawiana od poniedziałku do piątku o godz. 1730. W sobotę i niedzielę zachęcam bardzo gorąco do tego, aby we wspólnocie rodzinnym odmówić tę modlitwę.