Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 05 Wrzesień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

5 Września 2021 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Miłaczewa za przygotowanie tegorocznych Dożynek.

3. Gorąco proszę mieszkańców Kalinowca o przygotowanie terenu wokół świątyni, ołtarza polowego jak również samego kościoła na tegoroczny odpust ku czci Imienia Najświętsze Maryi Panny.

4. Za tydzień 12 września będziemy świętować nasz Odpust Parafialny. Uroczysta Msza święta będzie sprawowana o godz. 1200. Bardzo proszę o pomoc w uświetnieniu naszego parafialnego święta druhów strażaków ze Złotkowa i Kalisk, poczty sztandarowe, służbę liturgiczną oraz dziewczynki sypiące kwiaty.

5. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem zbierane ofiary przeznaczone są na cele inwestycyjne naszej parafii.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Lucjana Edwarda Maciejewskiego, którego pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 1100. Polecajmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...