Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 25 Lipiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

25 Lipca 2021 r.

XVII Niedziela Zwykła

1. Za posprzątanie naszego kościoła i ternu wokół bardzo dziękuję mieszkańcom Józefowa: Państwu Szkudlarkom – jednej rodzinie, Państwa Błaszkowskim i Państwu Michalakom.

2. Dzisiaj na godz. 1600 zapraszam na wspólną modlitwę pod krzyżem w Dankowie. Parafianie z Dankowa umieścili przepiękny wizerunek Chrystusa Miłosiernego. Dlatego dzisiaj dokonamy Aktu Poświęcenia mieszkańców Dankowa, jak i całej naszej parafii Jezusowi Miłosiernemu. Po wspólnej modlitwie mieszkańcy zapraszają do wspólnoty stołu do sali przy krzyżu.

3. Również dzisiaj przypada wspomnienie świętego Krzysztofa, patrona kierowców, a zatem po każdej Mszy świętej będzie miało miejsce tradycyjne błogosławieństwo pojazdów i kierujących.

4. W piątek po Mszy świętej na godz. 1900 ,zapraszam na plebanię, przedstawicieli Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej.

5. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, a zatem po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.