Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 18 Lipiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

18 Lipca 2021 r.

XVI Niedziela Zwykła

1. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900, zapraszam mieszkańców Józefowa: Państwa Szkudlarków – dwie rodziny, Państwa Błaszkowskich i Państwa Michalak.

2. W przyszłą niedzielę na godz. 1600 zapraszam na wspólną modlitwę pod krzyż w Dankowie. Parafianie z Dankowa zamontowali przepiękny wizerunek Chrystusa Miłosiernego. Dlatego za tydzień dokonamy aktu poświęcenia mieszkańców Dankowa, jak i całej naszej parafii Jezusowi Miłosiernemu. Po wspólnej modlitwie mieszkańcy zapraszają do wspólnoty stołu do sali przy krzyżu.

3. Tradycyjnie 6 sierpnia będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymów z Kaszub. Bardzo proszę wszystkie KGW, jak i ludzi dobrej woli o zaangażowanie się w ugoszczeniu pielgrzymów. Jeśli chodzi o ilość osób, które zatrzymają się u nas, jak i o konkretnej godzinę poinformuję w najbliższym czasie.

4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie świętego Krzysztofa, a zatem po każdej Mszy świętej będzie miało miejsce tradycyjne błogosławieństwo pojazdów.