Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 27 Czerwiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą

27 Czerwca 2021 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom Dobromyśli: Państwu Kornowicz, Pani Słupeckiej i Państwu Siupa.

2. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zatem po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

3. Przypominam, że Ksiądz Prymas od 20 czerwca wycofał dyspensę od udziału w niedzielnej Mszy świętej.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

5. We wtorek 29 czerwca przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.

6. W przyszłą niedzielę, na godz. 1700 zapraszam wraz z mieszkańcami Miłaczewa, wszystkich chętnych na modlitwę przy krzyżu w Miłaczewie, gdzie dokonamy aktu poświęcenia i zawierzenia Matce Bożej Złotkowskiej. Po modlitwie, jeśli pogoda na to pozwoli mieszkańcy Miłaczewa zapraszają na skromny poczęstunek.

7. W minionym tygodniu Pon Bóg powołał do siebie świętej pamięci Kazimierza Skibiszewskiego. Polecajmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...