Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 06 Czerwiec 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą

6 Czerwca 2021 r.

X Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. Również dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 1130 dzieci z klas czwartych będą przeżywać rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej. Pragnę podziękować rodzicom tych dzieci za posprzątanie terenu wokół świątyni, jak i też za posprzątanie i udekorowanie naszego kościoła na tę Uroczystość.

3. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem składane ofiary będą przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.

4. Raz jeszcze pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

5. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszam mieszkańców Dobromyśli: Państwa Kanapa, Kornowiczów, Kruszyńskich i Goińskich.

6. Zachęcam bardzo gorąco do udziału w oktawie Bożego Ciała, która trwa do czwartku. Natomiast w piątek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam na czuwanie Fatimskie, które rozpocznie się o godz. 1900.