VI Niedziela Wielkanocna

9 Maja 2021 r.

1. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Jakubowskim, Manikowskim i Pani Wełnickiej.

2. W tym tygodniu przypada 13 dzień miesiąca, zatem zapraszam na pierwsze czuwanie fatimskie, w czwartek na godz. 1900.

3. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe, które będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o godz. 1730.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy dbają o piękny wystrój przydrożnych krzyż i kaplic.

6. W minionym czasie Pan Bóg powołał do Siebie naszą parafiankę świętej pamięci Janinę Krysztofowicz .Również w minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Ks. kan. Eugeniusza Wcisło, długoletniego proboszcza parafii w Kleczewie, jak i też długoletniego dziekana naszego dekanatu. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...