V Niedziela Wielkiego Postu

21 Marca 2021 r.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130. Msza święta bez kazania.

2. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w najbliższą sobotę, na godz. 900, zapraszam mieszańców Złotkowa: Państwa Piotrowskich, Szcześniaków, Jachacy i Mrozińskich.

3. W minioną niedzielę na rachunki za prąd zebraliśmy 715,00 zł.. Bardzo dziękuję za zrozumiałość i ofiarność.

4. W czwartek 25 marca będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, natomiast w przyszłą niedzielę będziemy celebrować Niedzielę Palmową.

5. Bardzo serdecznie dziękuję parafianom, którzy złożyli ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Ofiary na kwiaty można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.