III Niedziela Wielkiego Postu

07 Marca 2021 r.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130. Msza święta bez kazania.

2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

3. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Stróżyńskich, Bawół, Wojtaszaków i Piotrowskich.

4. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem zbierane ofiary przeznaczymy na opłacenie rachunków za prąd.

5. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Dankowa, jak i innym parafianom, którzy złożyli ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Mieszkańcy Dankowa złożyli ofiarę w wysokości 300,00 zł. Ofiary na kwiaty można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.