IV Niedziela Zwykła

31 Stycznia 2021 r.

1. Na ofiary trzęsienia Ziemi w Chorwacji w minioną niedzielę zebraliśmy 212,00 zł.

2. W ramach spotkań duszpasterskich (kolędowych) pragnę zaprosić na wspólną modlitwę do kościoła na godz. 1800 we wtorek pozostałych mieszkańców Złotkowa. Jeżeli, ktoś ma dobrą wolę i chciałby złożyć ofiarę na parafię to bardzo proszę przygotować podpisaną, lub nie podpisaną kopertę i w czasie tych Mszy świętych za poszczególne rodziny złożyć ją na tacę. Za wyrozumiałość i dobroć serca w imieniu wszystkich parafian, jak i swoim już teraz wyrażam wdzięczność.

3. W sobotę do posprzątania naszej świątyni zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Wiśny, Płóciennik, Kwiatkowskich i Dranikowskich.

4. We wtorek przeżywamy Uroczystość Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte tego dnia będziemy sprawować o godz. 1000 i 1800. Tego dnia zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na godz. 1800 na poświęcenie świec pierwszokomunijnych.

5. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zatem po Mszy świętej o godz. 830 zapraszam Członków Koła Żywego Różańca na wymiany Tajemnic Różańca Świętego.

6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie świętej pamięci Irenę Tabaczkę. Polecajmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...