III Niedziela Zwykła

24 Stycznia 2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z ofiarami trzęsienia Ziemi w Chorwacji. Po każdej Mszy ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć to dzieło.

2. W ramach spotkań duszpasterskich (kolędowych) pragnę zaprosić na wspólną modlitwę do kościoła na godz. 1800 w poniedziałek mieszkańców Miłaczewa, we wtorek mieszkańców Alinowa i Dobromyśli, w czwartek mieszkańców Złotkowa – szosa główna, a w piątek mieszkańców Złotkowa – trasa gdzie mieszka Pan Józef Kwiatkowski – obie strony. Jeżeli, ktoś ma dobrą wolę i chciałby złożyć ofiarę na parafię to bardzo proszę przygotować podpisaną, lub nie podpisaną kopertę i w czasie tych Mszy świętych za poszczególne rodziny złożyć ją na tacę. Za wyrozumiałość i dobroć serca w imieniu wszystkich parafian, jak i swoim już teraz wyrażam wdzięczność.

3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam 2 lutego, na godz. 1800 na poświęcenie świec pierwszokomunijnych.

4. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zatem po Mszy świętej o godz. 830 zapraszam Członków Koła Żywego Różańca do wymiany Tajemnic.